خدمات گارانتی
شما اینجا هستید : طاها لند  -> ام بی اچ

برند MBH FITNESS | ام بی اچ | دستگاه های بدنسازی و هوازی

سبک زندگی سالم یک انتخاب است. در جامعه امروزی، افراد بیشتری به سمت این انتخاب قدم برمی دارند. ام بی اچ اینجاست تا به شما کمک کند تا به آنجا برسید. کمپانی MBH FITNESS به عنوان یک تولید کننده برجسته در صنعت چینی که به سرعت در حال رشد است، در توسعه، تولید و توزیع دستگاه بدنسازی سرآمد است . کاتالوگ قوی این شرکت شامل مصحولات بدنسازی هوازی و ایستگاهی و وزنه آزاد است که شامل باشگاه های بدنسازی می شود.


 نماینده انحصاری این کمپانی بزرگ در ایران شرکت بازرگانی مدیران است ( اینجا کلیک کنید )

تضمین کیفیت

تمام قطعات ام بی اچ از تأمین کنندگان قابل اعتماد تهیه می شود. قطعات وارداتی از کشورهایی مانند آلمان، ژاپن و کره جنوبی وارد می شود.

مزیت تولید

MBH دارای مجموعه کاملی از تجهیزات تولیدی از جمله دستگاه برش لیزری، دستگاه جوش ربات خودکار و انواع مختلف تجهیزات تولید CNC است. روش های استاندارد شده برای فرآیندهای پردازش پیشرفته استفاده می شود. از بین بردن زنگ زدگی از طریق ترکیبی از تکنیک های ماسه و پاشش الکترواستاتیکی حاصل می شود. تکرار روش پاشش به ام بی اچ امکان می دهد تا عملیات سطح را بهینه کنیم. آزمایشگاه تست استرس یکپارچگی اجزای پردازش شده را تضمین می کند. که این امر شما را برای خرید دستگاه بدنسازی ام بی اچ مطمئن می کند .

منابع انسانی

90٪ از کارکنان مدیریت MBH دارای مدرک لیسانس یا بالاتر هستند. میانگین سنی آنها کمتر از 30 سال است. سرزندگی و ظرفیت نوآورانه MBH تایید شده است.

در محدوده بالاترین استانداردهای صنعت، تیم تحقیق و توسعه MBH FITNESS مجموعه کاملی از تجهیزات ورزشی خاص منطقه را طراحی کرده است. این تیم توسعه حرفه ای متشکل از مهندسان مکانیک، مهندسان مدل، متخصصان بیومکانیک و سایر کارشناسان مرتبط با صنعت است. در میان این گروه از استعدادهای استثنایی، بیش از 30 نفر هستند که عنوان ارشد فناوری را به دست آورده اند.

بیش از 50 درصد از پرسنل فنی این شرکت بیش از 3 سال تجربه مرتبط داشته اند. بازخورد پروژه های قبلی به ما این امکان را می دهد که به طور مداوم عملکرد تجهیزات تمرینی خود را اصلاح کنیم. با رضایت مشتری به عنوان اولویت شماره یک ، MBH پیشینه های صنعت را ایجاد می کند و از همه انتظارات فراتر می رود.

تاریخچه توسعه

MBH Fitness در سال 2001 افتتاح شد. در سال 2010، این شرکت 105 میلیون دلار در ساخت یک کارخانه جدید سرمایه گذاری کرد. این تاسیسات 60000 از مساحت 86000 متر مربع را اشغال کرده است. تکمیل آن آغازی برای عصر جدیدی از شکوفایی برای این شرکت است.

در یک نظرسنجی آماری در سال 2010 که توسط یک شخص ثالث خنثی انجام شد، برند MBH با 32 درصد سهم بازار در صنعت تجهیزات ورزشی چین رتبه اول را به خود اختصاص داد. با سوار شدن بر این شتاب، شهرت ما همچنان در قلب مصرف کنندگان رشد می کند.


گواهی نامه ها