خدمات گارانتی
شما اینجا هستید : طاها لند  -> میز و نیمکت بدنسازی

خرید و قیمت میز و نیمکت بدنسازی | خرداد 1403

طیف وسیعی از انواع نیمکت های بدنسازی متناسب با نیازهای مختلف سبک زندگی و اهداف تناسب اندام موجود است. هنگام انتخاب یک نیمکت بدنسازی افراد ممکن است عواملی مانند سطح تجربه، راحتی، فضای موجود و بودجه را در نظر بگیرند.

نیمکت بدنسازی

خرید نیمکت های بدنسازی

برای سالم بودن همیشه وزنه زدن یا رفتن به باشگاه ضروری نیست. همچنین می توانید چندین تمرین را انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. با این حال، این تجهیزات مناسب مانند خرید نیمکت بدنسازی ساده  نیاز دارید. اگر می خواهید روال تناسب اندام خود را شروع کنید یا ارتقا دهید، نیمکت بدنسازی خانگی از تجهیزات اولیه ای است که باید در خانه داشته باشید. قیمت نیمکت بدنسازی خانگی مناسب است و شما می‌توانید به راحتی این محصول را خریداری کنید.

ویژگی های برتر نیمکت بدنسازی

نیمکت بدنسازی یکی از لوازم اصلی است اگر فردی به دنبال تمرین در خانه باشد یک سری مزایا دارد به عنوان مثال متابولیسم را تسریع می کند که به کاهش وزن بدون دردسر و تقویت استخوان ها کمک می کند. اینها همچنین به داشتن یک روال تمرینی همه کاره مانند باشگاه اما در راحتی خانه کمک می کنند. اگر می خواهید یک نیمکت بدنسازی اینترنتی بخرید، قابلیت تنظیم یک ویژگی حیاتی است که باید به آن توجه کنید. این به یک روال تمرینی همه جانبه کمک می کند. شما می توانید پرس نیمکتی را به صورت تخت و با توجه به راحتی خود برای سایر انواع پرس نیمکتی متمایل کنید. یکی دیگر از ویژگی های برتر ثبات است. نیمکت تمرینی باید ساختار خوبی داشته باشد و به اندازه کافی پایدار باشد تا بتواند وزن شما و وزنه های آزاد اضافی را حفظ کند. ویژگی های برتر عبارتند از:
شیب: گروه ماهیچه هایی که باید تمرین شوند را می توان با توجه به نیمکت تناسب اندام که انتخاب می کنیم، بر اساس ویژگی های شیب آن تعیین کرد.
انواع: تمرینات با وزنه، تناسب اندام و تمرینات شکمی نیازمند نیمکت های بدنسازی تناسب اندام خاص یا تغییرات نیمکت هستند. برای پاورلیفتینگ می توان از اندازه های مختلف کمربند تمرینی و کمربند شکمی استفاده کرد.
سهولت حرکت: سهولت حرکت در نیمکت‌ها با ویژگی‌های ایمنی، باعث می‌شود یک تمرین روان و موثر انجام شود. برای طراحی تجهیزات تناسب اندام که حتی پس از استفاده طولانی مدت نیازی به تعمیر و نگهداری ندارند، کار کرد خیلی خوبی دارد.
نیکت متحرک بدنسازی
این نیمکت ورزشی بدنسازی جمع و جور و تاشو مناسب برای همه سطوح مبتدی تا پیشرفته می‌باشد.

نیمکت چند کاره بدنسازی

این یک نیمکت تناسب اندام دراز و نشست قابل تنظیم است که می تواند به طور موثر عضلات کمر و شکم را تمرین دهد و قدرت عضلانی را افزایش دهد. صندلی تناسب اندام ما برای انواع روش های ورزشی مانند دراز و نشست، خم شدن، فشار، پرس نیمکت دمبل و غیره مناسب است. به شما کمک می کند بدنی سالم و خلق و خوی شاد داشته باشید.
عکس نیمکت باشگاه بدنسازی
قابل تنظیم: می توانید قد و شدت ورزش را با توجه به قد یا ترجیحات خود تنظیم کنید. مناسب برای افراد با قدهای مختلف یک نیمکت بدنسازی چند کاره در خانه اضافه کنید تا کل بدن خود را سالم نگه دارید.
 بدون لغزش و بدون سر و صد:  طراحی شده ضد لغزش پایین پا به کف آسیب نمی رساند، بدون سر و صدا در حین ورزش، می توانید مطمئن باشید که در خانه یا محل کار ورزش کنید. شما می توانید آن را در ترکیب با دمبل یا طناب کشیدن برای تمرین کمکی برای هر قسمت عضلانی بدن استفاده کنید.

قیمت نیمکت بدنسازی چند کاره

قیمت این محصول مناسب است و میتوانید آن را از فروشگاه خریداری کنید. این نیمکت دارای کیفیت بسیار بالا است با خیال راحت نیمکت بدنسازی را خریداری کنید و اندامتان را به خوبی تقویت کنید.

انواع نیمکت بدنسازی

 هیچ سالن بدنسازی نمی تواند بدون چند نیمکت تمرینی کامل شود. زیرا انواع مختلف نیمکت‌های تمرینی به شما کمک می‌کنند تا تمرین‌های مختلفی را انجام دهید. این نیمکت‌ها از نظر قابلیت استفاده، امکانات، برند و قیمت انواع نیمکت بدنسازی متفاوت هستند. بنابراین، من مزایا و معایب هر نیمکت تمرینی را به اشتراک می‌گذارم که به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید کدامیک می‌تواند بیشتر برای شما مناسب باشد.

عکس نیمکت بدنسازی

لیست انواع نیمکت های بدنسازی مورد استفاده در باشگاه ها

نیمکت تخت
نیمکت تمرینی قابل تنظیم
نیمکت وزن المپیک
نیمکت تمرینی تاشو
نیمکت شکمی یا نشستن
نیمکت تمرین قدرتی چند منظوره

مزایا و معایب انواع مختلف نیمکت های بدنسازی

نیمکت تخت: شما می توانید از نیمکت های تخت برای تمرین دادن به بالاتنه خود استفاده کنید. تمرینات اصلی که می توانید روی یک نیمکت صاف انجام دهید عبارتند از: پرس نیمکت تخت، پرس نیمکت دمبل، اکستنشن سه سر عضلانی و پارویی با دمبل است.
نیمکت تخت
مزایای نیمکت تخت: نیمکت تخت رایج ترین و در عین حال محبوب ترین نیمکت تمرینی است. یک نیمکت ورزشگاه صاف با ظاهری ساده چندین مزیت دارد، از جمله اینکه پایداری را فراهم می کند و به شما امکان می دهد بسیاری از تمرینات را با راحتی انجام دهید. یکی دیگر از مزایای نیمکت های مسطح، شیب دار کردن آنها با قرار دادن برخی مواد ضخیم زیر نیمکت است. همچنین نسبت به سایر نیمکت های وزنه دار مقرون به صرفه است.
معایب نیمکت تخت: شما فقط می توانید تمرینات محدود را روی نیمکت های تخت انجام دهید زیرا قابل تنظیم نیستند.
نیمکت بدنسازی قابل تنظیم : نیمکت وزن قابل تنظیم گزینه های زیادی را برای انجام چندین تمرین در مقایسه با یک نیمکت تخت ساده در اختیار شما قرار می دهد.
نیمکت بدنسازی قابل تنظیم
مزایا : نیمکت بدنسازی قابل تنظیم به عنوان یک نیمکت صاف، شیب دار و رو به پایین عمل می کند که به شما امکان می دهد عضلات خاصی را با دمبل و هالتر هدف قرار دهید. این می تواند یک انتخاب کارآمد برای یک باشگاه ورزشی یا خانگی باشد. تمرین‌های مهمی که می‌توانید با کمک یک نیمکت بدنسازی قابل تنظیم انجام دهید عبارتند از: پرس نیمکت شیب‌دار، سنگ شکن جمجمه، پرس آرنولد پشتی و شیب حلقه دوسر بازو. نیمکت های بدنسازی قابل تنظیم نیز از کمر محافظت می کنند و خطر آسیب دیدگی یا گرفتگی عضلات را کاهش می دهند. علاوه بر این، می‌توانید وزنه‌های بیشتری را در حالت نشسته در حین پرس بالای سر و کشش سه سر دمبل بالای سر با پشتیبان بلند کنید.
معایب : نیمکت های بدنسازی انعطاف پذیر با کیفیت خوب گرانتر هستند.
نیمکت وزن المپیک : نیمکت وزنه برداری المپیک در سالن های بدنسازی و باشگاه های بدنسازی که به خوبی طراحی شده اند بسیار محبوب است. این یک نیمکت وزنه حرفه ای در سطح پیشرفته است که پهن تر و طولانی تر است. این چیزی بیش از یک نیمکت است زیرا تجهیزات اضافی مانند قفسه اسکوات به آن متصل است.
مزایای نیمکت وزن المپیک : نیمکت بدنسازی المپیک قطعه ای از تجهیزات تمرینی کامل است که امکان انجام برخی از تمرینات پیشرفته مانند پرس شانه، پرس روی نیمکت، اسکات، پرس بالای سر و بسیاری دیگر را می دهد. خرید نیمکت بدنسازی اسان است می‌تواند به راحتی خریداری کنید
معایب: نیمکت های وزنه برداری المپیک گران هستند و فقط برای سالن های بدنسازی و باشگاه بدنسازی مناسب هستند. آنها به فضای زیادی نیاز دارند و برای ورزشگاه خانگی مناسب نیستند.
مزایای نیمکت بدنسازی تاشو : نیمکت های بدنسازی تاشو سازگار، کارآمد و موثر هستند. هر زمان که به تعطیلات می روید می توانید آن را حمل کنید. نیمکت های بدنسازی تاشو مقرون به صرفه، منعطف و راحت هستند و به شما اجازه می دهند تا تمرینات شیب دار و مسطح مختلفی مانند پرس نیمکت و پول‌آور دمبل را انجام دهید. برای مبتدیان، بانوان و سالن های بدنسازی خانگی مناسب است.
معایب نیمکت بدنسازی تاشو : یک نیمکت تمرینی تاشو با محدودیت هایی همراه دارد. به عنوان مثال، آنها فقط می توانند وزنه های محدودی را بسته به اندازه نیمکت نگه دارند.
مزایای نیمکت بدنسازی فرم نشستن : نیمکت شکمی یا دراز و نشست به شما کمک می کند تا عضلات شکم را تمرین دهید. به شما این امکان را می دهد که تمرینات مختلفی مانند کرانچ معکوس، بالا بردن پا، کرانچ اریب و غیره را انجام دهید. همچنین می‌توانید تمرین‌های دیگری را روی نیمکت دراز و نشست انجام دهید، مانند پرس روی نیمکت. دارای یک گزینه انعطاف پذیر و غلتک های پا میباشد که برای قفل کردن پاها برای حفظ ثبات استفاده می شود.
نیمکت بدنسازی شکم
معایب : نیمکت فرم نشستن عمدتا برای تمرین عضلات مرکزی استفاده می شود. بنابراین برای سایر گروه های ماهیچه ای ورزش زیادی نمیتوانید انجام دهید.
مزایای نیمکت‌ چند کاره : نیمکت بدنسازی چند منظوره به شما امکان می دهد تمرینات زیادی را انجام دهید. قوی و بادوام است همچنین مناسب برای باشگاه بدنسازی و خانگی است.
معایب : قیمت این نوع نیمکت نسبت به سایر نیمکت‌های بدنسازی گرانتر است‌.

خرید نیمکت بدنسازی ارزان

هنگام انتخاب و خرید بهترین نیمکت بدنسازی، باید سه مورد ضروری را در نظر داشته باشید دوام، قابلیت تنظیم و ظرفیت وزن این موارد بسیار مهم هستند. نیمکت‌های بدنسازی چند نوع هستند و شما می‌توانید هر کدام آن را خریداری کنید.  همه انواع نیمکت های بدنسازی کمک کننده هستند. اما قبل از خرید هر کدام، ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید با آن چه کاری انجام دهید. اگر می خواهید برای باشگاه خود خرید کنید، تقریباً همه نیمکت ها ضروری هستند. اما اگر آن را فقط برای استفاده شخصی خود تهیه می کنید، می توانید به سراغ خرید نیمکت ساده یا قابل تنظیم بروید. نیمکت‌های قابل تنظیم می‌توانند گزینه‌ای عالی باشند زیرا انعطاف‌پذیر، ماندگار هستند و ظرفیت تحمل وزن‌های سنگین را دارند. اما نیمکت های بدنسازی ساده نیز بد نیستند آنها همچنین می توانند گزینه خوبی برای برخی از افراد باشند.

خرید نیمکت بدنسازی ارزان

طیف گسترده ای از نیمکت های بدنسازی ما را کشف کنید و وزن کم کنید، تناسب اندام داشته باشید و عضلات خود را تقویت کنید. شما می توانید تمرینات را در اتاق یا تراس خود انجام دهید، فقط باید میز را در موقعیت دلخواه خود تنظیم کنید. روتین ورزشگاه خود را شروع کنید برخی از نیمکت های بدنسازی ما چند کاره هستند و به شما امکان می دهند تعداد زیادی از تمرینات مانند: دراز و نشست و بسیاری دیگر را انجام دهید که به شما امکان می دهد یک تمرین ساده و اقتصادی انجام دهید.

لیست قیمت میز و نیمکت بدنسازی

قیمت ها بر اساس تومان می باشد
خرک مدرج ثابت مدل H-028 برند اورجینال MBH 19,500,000
نیمکت 90 درجه ثابت مدل H-038 برند اورجینال MBH 13,900,000
نیمکت پرس بالا سینه مدل H-025 برند اورجینال MBH 35,000,000
نیمکت پرس زیر سینه مدل H-024 برند اورجینال MBH 35,000,000
نیمکت پرس سینه مدل H-023 برند اورجینال MBH 35,000,000
نیمکت تخت مدل H-036 برند اورجینال MBH 15,500,000
نیمکت جلو بازو لاری مدل H-040 برند اورجینال MBH 17,500,000
نیمکت زیر بغل تی بار مدل H-031 برند اورجینال MBH 23,000,000
نیمکت شکم مدرج متحرک مدل H-034 برند اورجینال MBH 23,500,000
نیمکت فیله کمر مدل H-026 برند اورجینال MBH 25,000,000
نیمکت متحرک مدل H-037 برند اورجینال MBH 23,000,000
نیمکت شکم مدرج متحرک مدل XH-034 برند اورجینال MBH 33,000,000
خرک جلو آیینه مدل H-039A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
میز و نیمکت پرس بالا سینه مدل H-025A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
میز و نیمکت پرس سینه مدل H-023A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
میز و نیمکت تخت مدل H-036A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
میز و نیمکت جلو بازو لاری مدل H-040A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
میز و نیمکت فیله کمر مدل H-026A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت زیر شکم مدل H-032 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت ساق پا مدل H-029 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت شکم کرانچ مدل H-035 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت شکم کرانچ متحرک مدل H-034A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت مدرج مدل H-037A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت مقر سرشانه مدل H-025B برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه کیک بک وزنه آزاد مدل XA-08 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت پرس سینه لاکچری مدل XH-023 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت پرس بالا سینه لاکچری مدل XH-025 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
ارسال سریع
ارسال سریع
تا 72 ساعت
تضمین اصالت کالا 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
ضمانت بازگشت 
سفارش آسان
خرید آنلاین و حضوری
گارانتی معتبر 
گارانتی معتبر
گارانتی اصل و معتبر
خدمات پس از فروش 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با طاها لند
تهران ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، خیابان گلها ، توحید 5 ، پلاک 32 ، مجتمع طاها
logo-samandehi
فروشگاه تجهیزات ورزشی طاها لند

ما ( گروه بازرگانی ورزشی طاها - شرکت و بازرگانی مدیران صنعت طاها ) با فعالیتی چندین ساله در صنعت ورزش، پس از واردات و پخش تجهیزات ورزشی خانگی (تردمیل و دوچرخه ) ، با توجه به نیاز روز افزون ورزشکاران و جامعه ورزش به لوازم بدنسازی با کیفیت باشگاهی، اقدام به واردات کلیه محصولات هوازی و بدنسازی کردیم و  نماینده انحصاری برندهای معتبر mbh و PowerMax و Seg هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه بازرگانی ورزشی طاها می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح