شما اینجا هستید : طاها لند  -> دستگاه چند کاره بدنسازی

خرید دستگاه چند کاره بدنسازی | قیمت عالی - آبان 1402

بسته به ساعت ورزشگاه می تواند پایبندی به برنامه تناسب اندام شما را دشوار کند. یک باشگاه خانگی حریم خصوصی تمرین، انعطاف‌پذیری برنامه و تمرین سفارشی‌شده را فراهم می‌کند که یک باشگاه معمولی نمی‌تواند ارائه دهد. دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی کار شما را آسان تر می کند یک گزبنه ی ایده‌آل برای باشگاه خانگی شما خواهد بود. 
تصویر دستگاه چند کاره باشگاهی
برای یک باشگاه ورزشی برتر، دستگاه بدنسازی چند منظوره ضروری است. برای ارائه یک تمرین ایده آل به کاربران، باید از خود بپرسیم که آنها به عنوان ورزشکار به چه چیزی نیاز دارند.  انتخاب تجهیزات آینده شما عمدتاً به مفهوم سالن بدنسازی، بودجه شما و تجهیزاتی که در حال حاضر دارید بستگی دارد. انتخاب تجهیزات ورزشی مناسب بیش از هر چیز یک امر عقل سلیم و دانش اعضای باشگاه ورزشی یا مشتریان شما است. برخی از افراد می خواهند قسمت پایین تنه را تقویت کنند، در حالی که برخی دیگر می خواهند بالاتنه را تقویت کنند. چه مشتریان شما تازه کار باشند و چه در زمینه فعالیت بدنی با تجربه. خرید دستگاه بدنسازی چند کاره خاص ضروری است. برخی از تجهیزات برای همه قابل دسترسی هستند در حالی که برخی دیگر برای پزشکان رزرو شده است. ورزشکاران مبتدی و باتجربه نیازها و سطح یکسانی نخواهند داشت، بنابراین ارزیابی اهداف مشترکین خود برای ارائه بهترین تجهیزات مهم است. ورزشکاران از ورود تجهیزات جدید برای یک مسیر تناسب اندام پیشرفته استقبال خواهند کرد از بهترین دستگاه  بدنسازی چند کاره می توان برای تقویت هر دو اندام فوقانی و تحتانی استفاده شود.

دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی

چشم انداز ورزشگاه خانگی در چند سال گذشته به شدت تغییر کرده است. زمانی که به عنوان یک لوکس تلقی می شد بسیاری از مردم اکنون فضایی را برای ورزش در خانه های خود اختصاص می دهند. از وزنه‌های ساده و تشک‌های یوگا گرفته تا دستگاه‌های قلبی پیشرفته، راه‌های زیادی برای خوش فرم ماندن بدون پا گذاشتن در باشگاه وجود دارد. برای کمک به شما برای شروع، یک دیتگاه بدنسازی خانگی متناسب با نیازها و بودجه های مختلف تناسب اندام انتخاب کردیم. با دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی دیگر نیازی نیست تمام دسنگاها را خریداری کنید. این دستگاه از قطعات بادوام و با کیفیت تولید شده است.

قیمت دستگاه بدنسازی چند کاره

دستگاه بدنسازی همه کاره محصولی پر طرفدار است. قیمت این دستگاه نسبتا از سایر تجهیزات گران تر است زیرا این دستگاه چند کاره می‌باشد و عملکرد بسیار خوبی دارد. زبان ساده، این دستگاه یک ایستگاه تمرینی همه کاره است که ارزش سرمایه گذاری شما را دارد.

مزایای استفاده از دستگاه بدنسازی چند کاره

آیا شما یک علاقه‌مند به تناسب اندام هستید که در زمان رفتن به باشگاه و انجام یک تمرین خوب با زمان مبارزه می‌کنید؟ اگر بله، پس ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که هنوز هم می توانید تمرینات خود را در زمان و سرعت خود با تجهیزات چند کاره باشگاه انجام دهید. این دستگاه بدنسازی چند کاره که در ابتدا توسط بدنسازان حرفه‌ای استفاده می‌شد، در میان کاربران محبوب شد و افراد بیشتری به دلیل کارایی و تطبیق‌پذیری آن، شروع به خرید آن برای خانه‌های خود کردند. در زیر شش مزیت برتر استفاده از دستگاه بدنسازی چند کاره آورده شده است.
انجام تمرینات متنوع
یک دستگاه بدنسازی چند منظوره شما را قادر می سازد تا انواع مختلف تمرینات را برای هر گروه عضلانی اصلی انجام دهید. شما به راحتی می توانید قفسه سینه، پشت، شانه ها، عضله دوسر، شکم و پاهای خود را با استفاده از این دستگاه تمرین دهید. آنها مجهز به قرقره، وزنه، چانه بالا هستند و تضمین می کنند که شما یک تمرین بدنی کامل داشته باشید.
عضله سازی و چربی سوزی
وقتی صحبت از تمرینات قدرتی به میان می آید، دستگاهای بدنسازی چند کاره عالی هستند . آنها با استفاده از پشته های وزن و سیستم قرقره مقاومت وزنی را ارائه می دهند. این باعث می شود که آنها برای افرادی که به عضله سازی علاقه مند هستند گزینه ایده آلی باشند. همانطور که با تمرینات مداوم قوی تر می شوید، می توانید مقاومت را افزایش دهید و انتظار نتایج بهتری داشته باشید. یکی دیگر از مزایای اضافه شده این است که دستگاه بدنسازی چند کاره همچنین می‌تواند کاهش وزن را تسریع کند، زیرا شما مجبورید با هر جلسه تمرین کالری بسوزانید.
دستگاه چند کاره بدنسازی
ایده آل برای استفاده خانگی
یک مزیت کلیدی دستگاه بدنسازی چند کاره این است که فضای زیادی را در خانه شما اشغال نمی‌کنند و به گونه ای ایده آل طراحی شده اند که در هر گوشه کوچکی قرار بگیرند. اگرچه آنها از نظر وزن، طول و ارتفاع قابل توجه هستند، اما هنوز هم می توانند در هر گوشه ای از اتاق شما نصب شوند.
ایمن و آسان برای استفاده
وقتی صحبت از بلند کردن هالتر سنگین، دمبل یا هر نوع وزنه آزاد به میان می‌آید، احتمال آسیب دیدگی شما به دلیل وضعیت نامناسب یا در صورت تلاش برای بلند کردن بیش از حد زیاد است. با این حال  این محصول شانس آسیب دیدگی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. به این دلیل است که استفاده از آنها آسان است و به هماهنگی کمتری نسبت به تمرینات با وزنه آزاد نیاز دارند.
 بدون نیاز به کمک حرفه ای
از آنجایی که دستگاه بدنسازی چند کاره امن و آسان برای استفاده هستند، لازم نیست برای یادگیری نحوه استفاده از آنها به دنبال کمک حرفه ای باشید. آنها به خودی توضیح می دهند و درک نحوه عملکرد دستگاه تقریباً به هیچ تلاشی نیاز ندارد. به همین دلیل است که یکی از بهترین تجهیزات تناسب اندام در بازار برای خانه شما هستند.
ساخته شده تا یک عمر دوام داشته باشد
دستگاهای بدنسازی چند کاره به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بادوام باشند. آنها بدن شما را سالم نگه می دارند و اطمینان حاصل می کنند که از اینکه برای تعمیر و نگهداری هزینه نمی کنید، وضعیت مالی شما کنترل می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از دستگاه به درستی استفاده کنید و هر از چند گاهی آن را تمیز کنید.
داشتن دستگاه چندکاره باشگاه تناسب اندام ممکن است سرمایه گذاری بزرگی به نظر برسد، اما در درازمدت در هزینه صرفه جویی خواهید کرد، به خصوص اگر یک دستگاه بدنسازی چند کاره‌ی باکیفیت خریداری کنید تا آخر عمر دوام خواهد داشت. علاوه بر این، برای سرمایه گذاری در تناسب اندام خود مجبور نیستید برای عضویت سالانه باشگاه بدنسازی مبلغی را بپردازید. شما می توانید درست در راحتی خانه خود با یک سالن ورزشی خوش فرم بمانید و سالم باشید.

لیست قیمت دستگاه چند کاره بدنسازی

قیمت ها بر اساس تومان می باشد
دستگاه بدنسازی مولتی هیپ ماشین مدل T9-016 برند اورجینال MBH 64,500,000
دستگاه بدنسازی دوکاره داخل پا ، خارج پا مدل MCF-1819 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه کراس اور جمع مدل H-005A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه کراس اور مدل H-005 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه کراس اوور مدل XH-005 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره پرس پا و ساق پا مدل LY-15/17 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره اچ زیر بغل و لت زنجیری مدل LY-04/12 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره جلو بازو و پشت بازو مدل LY-06/07 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره شکم و فیله مدل LY-09/10 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره داخل پا خارج پا مدل LY-18/19 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره سرشانه و پرس سینه مدل XLY 03A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره لت و قایقی مدل XLY 12a برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی جلو بازو و پشت بازو مدل XLY 06-07a برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه کراس جمع لاکچری مدل XH-005A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره شکم و فیله مدل XLY 09-10 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره جلو پا و پشت پا مدل XLY 13-14a برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی دو کاره جلو پا پشت پا مدل T8-1314 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی دوکاره داخل پا خارج پا مدل T8-1819 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی دوکاره داخل پا و خارج پا مدل MZM-1819 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی فلای سینه مدل T9-002A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره سرشانه و پرس سینه مدل MCF 03A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی جلو بازو لاری و پشت بازو دیپ مدل MCF-0607 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره لت و قایقی مدل MCF-12a برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره جلو پا و پشت پا نشسته مدل MCF-1314 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه و سرشانه مدل 8FU-001A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره جلو پا و پشت پا مدل LY-13/14 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
ارسال سریع
ارسال سریع
تا 72 ساعت
تضمین اصالت کالا 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
ضمانت بازگشت 
سفارش آسان
خرید آنلاین و حضوری
گارانتی معتبر 
گارانتی معتبر
گارانتی اصل و معتبر
خدمات پس از فروش 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با طاها لند
تهران ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، خیابان گلها ، توحید 5 ، پلاک 32 ، مجتمع طاها
logo-samandehi
فروشگاه تجهیزات ورزشی طاها لند

ما ( گروه بازرگانی ورزشی طاها - شرکت و بازرگانی مدیران صنعت طاها ) با فعالیتی چندین ساله در صنعت ورزش، پس از واردات و پخش تجهیزات ورزشی خانگی (تردمیل و دوچرخه ) ، با توجه به نیاز روز افزون ورزشکاران و جامعه ورزش به لوازم بدنسازی با کیفیت باشگاهی، اقدام به واردات کلیه محصولات هوازی و بدنسازی کردیم و  نماینده انحصاری برندهای معتبر mbh و PowerMax و Seg هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه بازرگانی ورزشی طاها می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح