خدمات گارانتی
شما اینجا هستید : طاها لند  -> دستگاه زیربغل

خرید و قیمت دستگاه زیربغل | خرداد 1403

شل شدن عضلات زیربغل به دلیل عدم انجام حرکات ورزشی مناسب و یا نشستن‌های نادرست یکی از مشکلاتی است که اکثر مردم با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. یکی از بهترین وسیله‌ها برای کمک به این افراد دستگاه زیربغل است.
اگر به‌تازگی برای رفع مشکل شل بودن عضلات زیربغل خود در باشگاه ثبت‌نام کرده‌اید و نمی‌دانید نحوه‌ی عملکرد دستگاه به چه صورت است، یا آنکه قصد تهیه‌ی یکی از این دستگاه‌ها را برای خانه یا باشگاه خود دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این متن ما را همراهی کنید تا نحوه‌ی کار با آن، عملکرد آن، روش‌های استفاده از دستگاه و روش‌های تهیه‌ی دستگاه را فراگیرید. 

عضله‌ی زیربغل چیست؟

 پیش از آن که با دستگاه زیربغل آشنا شویم، بهتر است خود عضله‌ی زیربغل را بررسی کنیم. پشت انسان از چندین عضله تشکیل شده است. برای مثال عضله‌های مرکزی و ذوزنقه‌ای جزو این عضلات هستند. عضله‌ی زیربغل هم یکی از عضلاتی است که جزو عضلات پشت در نظر گرفته می‌شود. این عضله از پشت لگن و پایین کمر شروع می‌شود و ادامه‌ی ان به بازوها می‌رسد. در اصل حالت مخروطی که بالاتنه دارد، ناشی از این عضله است. عضله‌ی زیربغل جزو بزرگ‌ترین عضلات پشت هستند و محل اتصال ان به بقیه اجزای بدن، استخوان بالای دست، ستون فقرات و مفصل ران است. به همین دلیل است که شل شدن زیربغل هم یکی از مشکلاتی است که در صورت ضعف عضله‌ی زیربغل رخ می‌دهد.

دستگاه زیربغل

چه حرکت‌هایی برای قوی شدن عضلات زیربغل مناسب است؟

یکی از بهترین حرکت‌ها برای این هدف، حرکت‌های کششی هستند. دستگاه زیربغل، دمبل زدن، حالت کششی که در حین بارفیکس زدن به عضلات داده می‌شود، همه‌ی این‌ها می‌توانند در قوی شدن عضله‌ی زیربغل کمک‌کننده باشند. اگر در خانه هستید، می‌توانید از دمبل برای قوی شدن آن کمک کنید. اگر هم در باشگاه باشید، دستگاه زیربغل یکی از بهترین انتخاب‌ها است.

دستگاه زیربغل چیست؟

این روزها در باشگاه‌های ورزشی انواع و اقسام ابزار و وسایل مناسب برای حرکات ورزشی را می‌توان یافت. هرکدام از آنها مناسب برای یکی از بخش‌های بدن هستند. برای مثال اگر شما عضلات پای ضعیفی دارید، از یک وسیله و اگر در ناحیه کمر دچار مشکل هستید، از یک وسیله‌ی دیگر باید استفاده کنید. این تنوع محصولات شاید کمی سردرگم کننده باشد. 
دستگاه زیر بغل باشگاهی
لت یا همان لاتیموس دورسی یکی از قوی‌ترین عضلات در بخش کمر است. زمانی که شما از دستگاه زیربغل یا دستگاه لت استفاده می‌کنید، تمام تمرکز آن بر روی عضلات زیر بغ است. بسته به نیاز شما می‌توانید چندین حرکت مختلف برای تقویت زیربغل با آن انجام دهید.

مزایای استفاده از دستگاه زیربغل چیست؟

شاید بپرسید که با وجود دمبل و حرکاتی که با آن می‌توان انجام داد و یا هالتر که همین کار را می‌کند، چه نیازی است که برای تهیه چنین ابزاری هزینه کنم؟ در پاسخ به این سؤال باید بدانید که تأثیر دمبل زدن در قوی شدن عضلات زیربغل انکارناپذیر است. اما به دلیل ساختار مهندسی شده‌ای که دستگاه زیربغل دارد، می‌تواند در زمان کمتر تأثیر دوبرابری نسبت به دمبل زدن در قوی شدن عضلات شما داشته باشد. طراحی منحصربه‌فردی که این وسیله دارد به همراه استحکام بالای بدنه‌اش باعث شده است در هنگام استفاده از آن بیشترین اطمینان خاطر را داشته باشید و نگرانی بابت خراب‌شدن دستگاه وجود ندارد. بسته به انتخاب شما می‌توانید ان را در یک رنگ دلخواه تهیه کنید، از طرفی هم با وجود نتایج بی‌نظیری که برای شما به ارمغان می‌آورد، در کوتاه‌ترین زمان ممکن جبران هزینه‌ای که برای تهیه آن کرده‌اید می‌شود.

انواع مدل‌های دستگاه زیربغل

در حال حاضر دودسته‌ی کلی از این وسیله در بازار وجود دارد که یکی از آن‌ها به‌صورت وزنه آزاد بوده که در اصطلاح آن را صفحه‌ای می‌نامند. دسته‌ی دوم دستگاه، سیم‌کش عمودی است. تقریباً در اکثر باشگاه‌هایی که سرزده باشید، قطعاً یکی از این دستگاه‌ها را دیده‌اید. دستگاه لت از نوع سیم‌کش عمودی معمولاً رایج‌تر هستند. دلیل آن هم آزادی عملی است که فرد در حین استفاده از ان دارد. در واقع نوع صفحه‌ای حالت خشک دارد و تنها تا یک محدوده خاصی می‌تواند نیاز فرد را برطرف کنید. درحالی‌که در نوع سیم‌کش آن این میزان نیاز بالاتر می‌رود و کارهای بیشتری با آن انجام می‌شود.

تصویر دستگاه زیر بغل باشگاهی

نحوه‌ی استفاده از دستگاه زیربغل

بسته به این که مدام یک از دو مدل دستگاه زیربغل را برای تمرین انتخاب کنید نوع کار با آن متفاوت است. 
اگر حالت صفحه‌ای در دسترس شما است. باید زانوهایتان را در زیر پدی که وجود دارد قرار دهید. پاهایتان را در جایگاهی که برای آن‌ها مشخص شده است بگذارید. کمر باید در حالت عمودی قرار بگیرد. به اندازه‌ی سرشانه‌هایتان، میله‌های دستگاه را بگیرید. سپس آن را بکشید. میزان کشیدن دستگاه باید به حدی باشد که آرنج‌هایتان با بدن شما در یک خط قرار بگیرند. سپس میله را بالا ببرید تا به نقطه‌ی اول بازگردد، این کار را به‌صورت مداوم انجام دهید. 
عکس دستگاه زیر بغل باشگاهی
درمورد حالت سیم‌کش هم نحوه‌ی کار به‌صورت مشابه است. باید پاهایتان و زانوها در زیر بالشتک‌هایی که مخصوص زانو است، سفت شوند. میله‌ای که به کش متصل است را نگه دارید. باید کمی به عق مایل شوید تا حرکت به‌درستی انجام شود. میله را تا جای بکشید که با سینه شما در یک سطح قرار گیرد. این حرکت باعث انقباض عضلات زیربغل می‌شود. زمانی که میله هم سطح با سینه شما شد، یک مکث چند لحظه‌ای تأثیر آن را افزایش می‌دهد و سپس میله را به نقطه‌ی اول بازگردانید. با تکرار این حرکت می‌توانید اثر آن را بر روی بالاتنه خود مشاهده کنید.

نکاتی به‌منظور اثربخشی بهتر دستگاه زیربغل

به یاد داشته باشید که گرم‌کردن بدن باعث می‌شود در حین کشش عضلات، خطر کمتری شما را تهدید کند؛ بنابراین همواره از حرکت‌های هوازی برای گرم‌شدن بدن خود استفاده کنید. از ان جایی که عضلات اصلی درگیر در استفاده از دستگاه زیربغل، عضلات زیربغل هستند، سعی کنید حرکت‌های کششی برای بازو و سرشانه را امتحان کنید. برای آن که بتوانید نتیجه بهتری از دستگاه زیربغل داشته باشید، بهتر است که هر هفته بین 2 الی 3 بار از آن استفاده کنید. هر حرکت را تا 30 دقیقه ادامه دهید. 
برای آن که اثربخشی حرکت‌ها به بالاترین حد ممکن برسد، بهتر است که در طول استفاده از دستگاه بدن خود را به عقب یا جلو حرکت ندهید و یک بالاتنه عمود در طول تمرین داشته باشید. 

قیمت دستگاه زیربغل به چه صورت است؟

دستگاه‌های زیربغل حالت سیم‌کش رایج‌تر هستند. در کنار آن حرکات بیشتری هم می‌توان با آن انجام داد. بسته به این که با ان چند حرکت قابل‌اجرا است و نوع بدنه آن به چه صورت است، یا آن که وسایل جانبی دستگاه چه مواردی هستند، قیمت آن متفاوت است. رنج قیمتی دستگاه از بازه 8 میلیون تا قیمت‌های 50 میلیون هم در حال تغییر است. البته به یاد داشته باشید که این قیمت‌ها می‌تواند متغیر باشد و افزایش هم داشته باشد. 
قیمت دستگاه زیر بغل باشگاهی
هر چه دستگاه زیربغل توانایی‌های بیشتری داشته باشد، قیمت بالاتر می‌رود. از طرفی هم دستگاه‌های زیربغل از نوع صفحه‌ای به دلیل قابلیت‌های کمتر، قیمت‌های پایین‌تری دارند. شما می‌توانید بست به نیازتان و این که با چه هدفی قصد خرید این وسیله را دارید، نوع سیم‌کش یا صفحه‌ای را تهیه کنید. اگر شما قصد عضله‌سازی برای اهداف ورزشی را دارید، انواع سیم‌کش انتخاب بهتری هستند. برعکس اگر می‌خواهید تنها به یک حدی از سلامتی فیزیکی بدن برسید، نوع وزنه ثابت یا صفحه‌ای انتخابی مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند.

خرید دستگاه زیربغل

 برای خرید این دستگاه شما هم می‌توانید به‌صورت حضوری از مراکز فروش وسایل ورزشی بازدید کنید و هم این که به‌صورت آنلاین آن را تهیه کنید. اگر وقت کافی برای رفتن به مرکز فروش را ندارید، می‌توانید با مراجعه به سایت‌های مختلف محدوده قیمت‌های متفاوتی را پیدا کنید و باتوجه‌به بودجه‌ی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. مجموعه‌ی ما این افتخار را دارد که برای راحتی مصرف‌کنندگان، خرید اینترنتی را برای مراجعین خود هم اضافه کرده است. با اعمال فیلترهای قیمتی و نوع برند دستگاه، قیمت‌های مختلفی در اختیار شما قرار می‌گیرد که کار را برای خرید راحت‌تر می‌کند. در صورت نیاز هم می‌توانید از راهنمایی‌های مشاورین ما کمک بگیرید تا انتخابی هوشمندانه‌تر داشته باشید.

لیست قیمت دستگاه زیربغل

قیمت ها بر اساس تومان می باشد
دستگاه لت زنجیری مدل T9-012C برند اورجینال MBH 97,000,000
دستگاه کراس اور جمع مدل H-005A برند اورجینال MBH 104,000,000
دستگاه کراس اور مدل H-005 برند اورجینال MBH 104,000,000
نیمکت زیر بغل تی بار مدل H-031 برند اورجینال MBH 23,000,000
دستگاه کراس اوور مدل XH-005 برند اورجینال MBH 132,000,000
دستگاه کراس جمع لاکچری مدل XH-005A برند اورجینال MBH 132,000,000
دستگاه بدنسازی اچ زیر بغل مدل T8-004 برند اورجینال MBH 92,000,000
دستگاه بدنسازی بارفیکس کمکی مدل T8-008 برند اورجینال MBH 92,000,000
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل T8-012A برند اورجینال MBH 92,000,000
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل T8-012 برند اورجینال MBH 92,000,000
دستگاه لت زنجیری مدل T8-012C برند اورجینال MBH 92,000,000
دستگاه بدنسازی اچ زیر بغل مدل T9-004 برند اورجینال MBH 97,000,000
دستگاه بدنسازی بارفیکس کمکی مدل T9-008 برند اورجینال MBH 97,000,000
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل T9-012 برند اورجینال MBH 97,000,000
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل ACF-012 برند اورجینال MBH 78,000,000
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل ACF-012A برند اورجینال MBH 78,000,000
دستگاه لت زنجیری مدل ACF-012C برند اورجینال MBH 78,000,000
دستگاه اچ زیر بغل وزنه آزاد مدل XA-04 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه زیر بغل ماشین وزنه آزاد مدل XA-06 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه لت زیر بغل وزنه آزاد مدل XA-07 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل AMS-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل AMS-012 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل MCF-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل MCF-012 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل MCM-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل MG-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل MG-012 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل MTM-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل MTM-012 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل MZM-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل MZM-012 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره اچ زیر بغل و لت زنجیری مدل LY-04/12 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل MDM-012 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل MDM-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی مسگری مدل T9-011 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره لت و قایقی مدل MCF-12a برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی اچ زیر بغل مدل AD-004 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت زنجیری مدل AD-012C برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل AD-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی اچ زیر بغل مدل ACF-004 برند اورجینال MBH 78,000,000
دستگاه بدنسازی اچ زیر بغل مدل AM7-004 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل لت مدل AM7-012 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی زیر بغل قایقی مدل AM7-012A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
ارسال سریع
ارسال سریع
تا 72 ساعت
تضمین اصالت کالا 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
ضمانت بازگشت 
سفارش آسان
خرید آنلاین و حضوری
گارانتی معتبر 
گارانتی معتبر
گارانتی اصل و معتبر
خدمات پس از فروش 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با طاها لند
تهران ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، خیابان گلها ، توحید 5 ، پلاک 32 ، مجتمع طاها
logo-samandehi
فروشگاه تجهیزات ورزشی طاها لند

ما ( گروه بازرگانی ورزشی طاها - شرکت و بازرگانی مدیران صنعت طاها ) با فعالیتی چندین ساله در صنعت ورزش، پس از واردات و پخش تجهیزات ورزشی خانگی (تردمیل و دوچرخه ) ، با توجه به نیاز روز افزون ورزشکاران و جامعه ورزش به لوازم بدنسازی با کیفیت باشگاهی، اقدام به واردات کلیه محصولات هوازی و بدنسازی کردیم و  نماینده انحصاری برندهای معتبر mbh و PowerMax و Seg هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه بازرگانی ورزشی طاها می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح