خدمات گارانتی
شما اینجا هستید : طاها لند  -> دستگاه پرس سینه

خرید دستگاه پرس سینه با قیمت عالی - اقساط - خرداد 1403

دستگاه پرس سینه یکی از دستگاه هایی است که در افزایش قدرت فیزیکی بازوها نقش اساسی را ایفا می کند. دستگاه پرس سینه تمرین فوق العاده ای برای افرادی است که تازه شروع به ورزش کرده اند.
این دستگاه وسیله ای بسیار مناسب برای عضلات بالایی بدن است. دستگاه پرس سینه خطر و ریسک کمتری برای آسیب پذیری دارد. دستگاهی است که به تنهایی نیز می توانید با آن کار کنید و لزوما نیازمند مربی حرفه ای و کارکشته ای نیستید. دیگر دستگاه های داخل باشگاه این چنین نیستند و اگر بدون مربی با آنها کار کنید امکان آسیب دیدگی بالا است. متاسفانه آسیب دیدگی های عضلانی به سرعت ترمیم و بهبودی نمی یابند و نیازمند پروسه ی درمان طولانی است. به همین جهت باید در زمان تمرین در باشگاه بسیار دقت کنید و بدون تجربه ی کافی وزن های سنگین را امتحان نکنید. در اصل افزایش وزن باید با توجه به مدت زمان تمرینات، وزن و قدرت بدنی فرد صورت گیرد. برای مثال فردی که به تازگی شروع به انجام تمرینات بدنسازی کرده است، نباید وزنه ای را که فرد حرفه ای بلند می کند حتی امتحان کند. معمولا مربیان تدریجی وزنه ها را افزایش می دهند تا ورزشکار بدون کشش ربات یا عضله بتواند مسیر این ورزش را ادامه دهد.
دستگاه پرس سینه یکی از لزومات هر باشگاهی است و بدون این دستگاه عملا باشگاه خالی است. باشگاه ها در بدو تاسیس اولین دستگاهی را که خریداری می کنند و معمولا در تعداد بالاتر می خرند، این دستگاه است. دو نوع وسیله داریم یکی دستگاه پرس سینه و دیگری صندلی پرس سینه است. دستگاه پرس سینه را لزوما باید خریداری کرد. دستگاه های پرس بسته به نوع و تاریخ ساخت قیمت های متفاوتی دارند. برخی دستگاه های پرس هستند که به صورت دست دوم در بازار موجود است. این دستگاه ها برای فردی که می خواهد این دستگاه را در منزل داشته باشد، بسیار به صرفه است. با خرید دستگاه های دست دوم می توانید در هزینه پرداختی بسیار صرفه جویی کنید. البته در این نوع خرید باید دقت کنید که دستگاه کاملا سالم باشد زیرا بسیاری از دستگاه های خیلی قدیمی و خراب را در  لیست فروش قرار می دهند.
دستگاه پرس از انواع محبوب است و در بسیاری از منازل یافت می شود. به خصوص جوانانی که تازه با ورزش بدنسازی آشنا شده اند، بسیار به خریداری این دستگاه تمایل نشان می دهند. یکی از عواملی که در خرید این دستگاه نقش اساسی را ایفا می کند؛ سهولت استفاده از دستگاه است. استفاده از این دستگاه بسیار آسان است ونیازمند دانش خاصی نیست. هرفردی با هر میزان از دانشی می تواند از این دستگاه استفاده کند.
دستگاه پرس سینه
تنها اطلاعاتی که باید مورد بررسی قرار گیرد وزن فرد است. قبل از تمرین با این دستگاه باید وزن کشی انجام شود تا متناسب با وزن بدن وزنه انتخاب شود. گاهی این انتخاب وزنه ها باید براساس جنسیت نیز باشد. انتخاب وزنه در زن و مرد متفاوت است. اگر وزن فرد از محدوده ی تعیین شده کمتر باشد، نمی تواند از این دستگاه استفاده کند زیرا موجب آسیب دیدگی شدید می شود. محدوده ی وزنی در زنان و مردان بسیار متفاوت است. برای انجام پرس سینه حداقل وزن برای مردان 78 کیلومتر است و در اصل از این وزن به بعد است که میزان وزنه مشخص می شود. برای زنان 45 کیلومتر به بالا است. درست است که این وزن ها مجوز استفاده از دستگاه پرس سینه را دارند ولی همواره باید توجه کرد که توانایی فردی نیز اهمیت بسیار بالایی دارد.برای فردی که تا به حال هیچ گونه ورزشی نکرده است و مبتدی است، شروع با وزنه های سنگین خطرناک است. شروع باید با وزنه های سبک باشد تا فرد دچار مشکل نشود. افزایش وزن باید در زمان هفته به هفته رخ دهد.

صندلی پرس سینه

این دستگاه وسیله ی خیلی پیچیده ای نیست بلکه می توان در منزل نیز آن را آماده کرد. البته نیازمند وسایلی است که آنان را باید تهیه کرد. برای آماده سازی صندلی پرس سینه نیازمند صندلی پهنی هستید که طول و عرض آن متناسب با بدن شما باشد. دو شانه باید به روی صندلی قرار گیرد.  
سطح زیرین صندلی باید صاف باشد و بر روی سطح صاف قرار گیرد، اگر بر روی سطح لغزنده قرار گیرد برای ورزشکار خطرناک است. محکم بودن پایه های صندلی بسیار مهم است. قدم بعدی دو میله است که در کنار صندلی قرار می گیرند. میله ها در بالا جایگاهی دارند که وزنه بر روی آن قرار می گیرند.
نیمکت پرس سینه
درست که می توان صندلی پرس سینه را در منزل گردآوری کرد وللی همواره باید توجه کرد که خرید دستگاه پرس سینه ایمن تر است و ریسک خطر پایین تری دارد. معمولا بعد از استفاده از دستگاه به مدت 48 تا 72 ساعت یا بهتر بگوییم 2 تا 3 روز بدن نیازمند ریکاوری است تا تمرینات تاثیر خود را بگذارد. بدنی که خسته شده است نمی تواند تمرینات را به خوبی انجام دهد. انجام این ورزش نیز بهتر است در زمانی باشد که بدن خسته نشده باشد.در باشگاه ها توصیه می شود هر تمرینی که ضروری تر است در ابتدای شروع کار انجام شود زیرا تاثیر بیشتری را شاهد هستیم.
استفاده از نوشیدنی هایی که قند پایینی دارند در حین انجام تمرینات بسیار ضروری است. معمولا در حین کار با دستگاه بدنسازی بدن تعرق زیادی می کند که باعث می شود بدن آب زیادی را از دست بدهد. آب از دست رفته باید با مایعات مناسب جایگزین شود زیرا در آینده مشکلات بسیاری را برای بدن به وجود می آورد.
استفاده از لباس و کفش مناسب
در هر ورزشی استفاده از لباس و کفش مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. داشتن لباس ورزشی و کفش کتانی از لزومات شروع تمرینات بدنسازی است. اگر کفش بند دارد، بهتر است بندها را به دقت ببندید تا در حین تمرینات باز نشوند. بسیاری از افراد با گره خوردن بندها زمین می خورند و آسیب می بینند. در باشگاه ها کارشناسان تغذیه حضور دارند که می توانند با دادن رژیم غذایی مناسب شما را در افزایش حجم عضله  ها یاری کنند. رژیم غذایی مناسب بسیار مهم است و فرد با دریافت میزان مناسبی از پروتئین می تواند، تاثیر تمرین را افزایش دهد. بدنسازی ورزشی است که نیازمند زمان است. ورزشکار باید صبوری کند تا به نتیجه دلخواه برسد. بسیاری از افراد هستند که این چنین نیستند و می خواهند در مدت زمان کمی با پودرهای غیرمجاز راه چندین ساله را طی کنند. پودر های غیرمجاز تاثیرات بسیار مخربی را بر بدن می گذارد. البته بسیاری از پودرها هستند که در بازار موجود هستند و هیچ گونه ضرری را ندارند و در فروشگاه های مخصوص موجود است. البته برای صرفه جویی در هزینه ها ورزشکاران خود می توانند نسبت به ساخت آنان اقدام کنند.

لیست قیمت دستگاه پرس سینه

قیمت ها بر اساس تومان می باشد
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل MZM-001 برند اورجینال MBH 42,400,000
دستگاه کراس اور جمع مدل H-005A برند اورجینال MBH 99,500,000
دستگاه کراس اور مدل H-005 برند اورجینال MBH 99,500,000
نیمکت پرس بالا سینه مدل H-025 برند اورجینال MBH 33,000,000
نیمکت پرس زیر سینه مدل H-024 برند اورجینال MBH 33,000,000
نیمکت پرس سینه مدل H-023 برند اورجینال MBH 33,000,000
دستگاه کراس اوور مدل XH-005 برند اورجینال MBH 125,500,000
دستگاه کراس جمع لاکچری مدل XH-005A برند اورجینال MBH 125,500,000
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل T8-001 برند اورجینال MBH 88,000,000
دستگاه بدنسازی فلای سینه مدل T8-002A برند اورجینال MBH 88,000,000
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل T9-001 برند اورجینال MBH 92,000,000
دستگاه بدنسازی فلای سینه مدل T9-002A برند اورجینال MBH 92,000,000
دستگاه بدنسازی چند کاره سرشانه و پرس سینه مدل ACF-03 برند اورجینال MBH 84,000,000
میز و نیمکت پرس بالا سینه مدل H-025A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
میز و نیمکت پرس سینه مدل H-023A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه پرس سینه وزنه آزاد مدل XA-01 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه پرس سینه شیب دار وزنه آزاد مدل XA-02 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه پرس زیر سینه وزنه آزاد مدل XA-05 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل AMS-001 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی فلای سینه مدل AMS-002A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل MCF-001 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی فلای سینه مدل MCF-002A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل MG-001 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل MTM-001 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی فلای سینه مدل MTM-002A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی فلای سینه مدل MZM-002A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل MDM-001 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره سرشانه و پرس سینه مدل XLY 03A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت پرس سینه لاکچری مدل XH-023 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
نیمکت پرس بالا سینه لاکچری مدل XH-025 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی چند کاره سرشانه و پرس سینه مدل MCF 03A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه و سرشانه مدل 8FU-001A برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل AD-001 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل ACF-001 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
دستگاه بدنسازی پرس سینه مدل AM7-001 برند اورجینال MBH تماس بگیرید
ارسال سریع
ارسال سریع
تا 72 ساعت
تضمین اصالت کالا 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
ضمانت بازگشت 
سفارش آسان
خرید آنلاین و حضوری
گارانتی معتبر 
گارانتی معتبر
گارانتی اصل و معتبر
خدمات پس از فروش 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با طاها لند
تهران ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، خیابان گلها ، توحید 5 ، پلاک 32 ، مجتمع طاها
logo-samandehi
فروشگاه تجهیزات ورزشی طاها لند

ما ( گروه بازرگانی ورزشی طاها - شرکت و بازرگانی مدیران صنعت طاها ) با فعالیتی چندین ساله در صنعت ورزش، پس از واردات و پخش تجهیزات ورزشی خانگی (تردمیل و دوچرخه ) ، با توجه به نیاز روز افزون ورزشکاران و جامعه ورزش به لوازم بدنسازی با کیفیت باشگاهی، اقدام به واردات کلیه محصولات هوازی و بدنسازی کردیم و  نماینده انحصاری برندهای معتبر mbh و PowerMax و Seg هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه بازرگانی ورزشی طاها می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح