چت در واتساپ

چرا یوگا پا برهنه انجام می شود؟

تا زمانی که نجات غریق حرفه ای ، نویسنده مستقل یا معلم یوگا نباشید ، احتمالا بیشتر وقت خود را با کفش سپری میکنید. و کفش برای انجام بسیاری از کارها عالی است: کوهنوردی ، پیاده روی  در شهر ، رقص دیسکو. اما نه برای یوگا.
در استودیوهای یوگا ، در آوردن کفش قبل از ورود به سالن رسم است. (که یک قانون آداب و معاشرت دیگر در مورد کفش را به ذهن متبادر می کند: هرگز با کفش وارد اتاق یوگا نشوید  با این کار ، آلودگی بیرون را به داخل میاورید و بی احترامی می کنید).
پاهای برهنه بهتر می توانند تماس پایدار و متعادلی با کف پیدا کنند که برای حالت های ایستاده ضروری است. کفش ها  انعطاف پذیر نیستند و جوراب ها لغزنده هستند.

چه موقع میتوان در یوگا از کفش استفاده کرد؟

با این حال ، درآوردن کفش و جوراب ضروری نیست و بیشتر توصیه است. اگر دچار آسیب یا بیماری شده اید که انجام یوگا با پای برهنه برایتان دشوار است ، مطمئناً می توانید با پوشیدن کفش هایی با کف انعطاف پذیر یا جوراب های چسبناک ، این مشکل را حل کنید. حتی برخی مواقع وجود کفش ضروری است. با اینکه اگرچه انجام یوگا در کفش امکان پذیر است ، اما ایده آل نیست.
اگر در رفتن با پای برهنه تردید دارید زیرا نسبت به پاهای خود احساس خودآگاهی دارید ، سعی کنید از آن عبور کنید و با پای برهنه این کار را انجام دهید.

ارسال نظر / پرسش در مورد چرا یوگا پا برهنه انجام می شود؟
CAPTCHA
تماس با طاها لند
تهران ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، خیابان گلها ، توحید 5 ، پلاک 32 ، مجتمع طاها
logo-samandehi
فروشگاه تجهیزات ورزشی طاها لند

ما ( گروه بازرگانی ورزشی طاها ) با فعالیتی 16 ساله در صنعت ورزش، پس از واردات و پخش تجهیزات ورزشی خانگی (تردمیل و دوچرخه ) ، با توجه به نیاز روز افزون ورزشکاران و جامعه ورزش به لوازم بدنسازی با کیفیت باشگاهی، اقدام به واردات کلیه محصولات هوازی و بدنسازی کردیم و  نماینده انحصاری برندهای معتبر mbh و PowerMax و Seg هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه بازرگانی ورزشی طاها می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح