خدمات گارانتی
شما اینجا هستید : طاها لند  -> صندلی ماساژور

خرید صندلی ماساژور و مبل ماساژور | بالاترین کیفیت + گارانتی و قیمت عالی

از مهمترین محصولات طاهالند ، صندلی ماساژور و مبل ماساژور می باشد. ماساژ شامل یکسری حرکاتی است که بر روی بدن فرد انجام شده که سبب آرامش و درمان بسیاری از بیماری ها می شود.به دلیل خاصیت درمانی که ماساژ دارد وهمچین آرامشی که ایجاد میکند اغلب کشورها از ماساژ درمانی استفاده میکنند و آن را به عنوان شغل در نظر گرفته اند هرکشوری ماساژ مربوط به خود را دارد که به نام همان کشور شناخته شده است ؛مانند ماساژ چینی ، ماساژ تایلندی و....
حرکات و روش هایی که در این ماساژدرمانی ها به کار برده می شود باتوجه به نیازها و سلایق مردم همان منطقه است اما مردم سایرکشورها نیز از آن ها استفاده کرده و لذت میبرند. 
از آن جا که ماساژ دادن یک کار حرفه ای است پس باید حتما توسط فرد متخصص در این حیطه انجام شود؛ اغلب یافتن یک ماساژور حرفه ای و هماهنگ شدن با او کار دشواری است ؛به همین علت سازندگان وسایل ورزشی ودرمانی تلاش کردند ابزاری هوشمند تولید کنند تا بتواند ماساژ را به صورت حرفه ای و اتوماتیک انجام دهد و همیشه در دسترس باشد.
یک نمونه از این ابزارها صندلی ماساژور است که همیشه در اختیار فرد قرار میگیرد .
صندلی ماساژور
صندلی های ماساژور هوشمندی که امروزه وارد بازار شده اند تمامی حرکاتی که یک ماساژور حرفه ای انجام می دهد از جمله مالش سطحی و عمیق ، نیدیلینگ ضربه ای ، فشردن ، ورز دادن را به راحتی روی فرد اجرا می کنند .
صندلی ماساژور با توجه به جثه و ساختار بدنی زن و مرد قابل تنظیم است و روش ماساژ آن به سه قسمت دسته بندی می شود :
1. صندلی ماساژوری که از ماساژ ویبره استفاده می کند.
2. صندلی ماساژوری که به وسیله رول مکانیکی ماساژ می دهد.
3.صندلی ماساژوری که در آن علاوه بر دو روش رول مکانیکی و ویبره از کیسه های هوا هم استفاده شده است.
این نوع صندلی ها یکی پیشرفته ترین و کامل ترین نوع صندلی های ماساژوری هستند که در بازار ارائه شده است.
عکس صندلی ماساژور
بعضی از این صندلی ها در ابتدا از شکل بدن فرد اسکن کامل میگیرند و با توجه به ساختار بدن به فرد برنامه ماساژ را ارائه می دهند.
هنگام استفاده از صندلی ماساژور نیازی نیست لباس های خود را در آورده و بدن خود را چرب کنید زیرا مدل های پیشرفته این نوع صندلی های ماساژور دارای اشعه مادون قرمز هستند که بدن و پاها را گرم میکند و ماساژی لذت بخش را برای فرد بوجود می آورد.
صندلی ماساژور کاملا بهداشتی و قابل اطمینان است و تمامی اعضای خانواده می توانند از آن استفاده کرده و ماساژ درمانی اصولی و بهداشتی را تجربه کنند.

فواید استفاده از صندلی ماساژور

کاهش استرس و اضطراب و افزایش هوشیاری 
طبق تحقیقات به دست آمده ماساژ سبب کاهش سطح استرس فیزیکی و ذهنی تا حد بسیار زیادی می شود؛این فرایند همچنین سبب کاهش ضربان و تپش قلب ونیز باعث کاهش سطح ترشح هورمون کورتیزول می شود.
به علاوه میزان ترشح هورمون های سراتونین و دوپامیم افزایش یافته و باعث می شود تا خستگی و استرس های ناگهانی بسیار سریع تر از بدن دفع شوند .تحقیقات به دست امده از دانشگاه میامی نشان میدهد که 15 دقیقه استفاده از صندلی ماساژور باعث می شود که قابلیت های مغزافراد بالغ افزایش پیدا کند.
بهبود حال روحی فرد 
یکی از فواید ماساژ و استفاده از صندلی ماساژور ترشح هورمون اندروفین است .هورمون اندروفین باعث شادی و حال خوش فرد می شود و احساسات و حال ذهنی فرد را بالانس می کند.
کاهش درد های مزمن به خصوص در ناحیه کمر
طبق گزارشات به دست آمده از انجمن کایروپراکتیک آمریکا اولین علت از کار افتادگی افراد در سراسر جهان، کمر درد است .طبق همین گزارشات از هر 10 نفر حداقل 1 نفر دچار کمر درد است که متاسفانه بسیاری از افراد به این موضوع توجهی نمیکنند و همین بی توجهی در بلند مدت سبب مزمن شدن این درد می گردد.
یکی از بهترین راه های کاهش کمردردهای مزمن استفاده از صندلی ماساژور است.
10 جلسه ماساژ 15 دقیقه ای در طول 12 هفته دردهای مزمن را تا 75 درصد کاهش می دهد. 
کاهش سر درد
سردردهای ناشی از فشارهای فیزیکی بسیارآزار دهنده هستند .از اصلی ترین علل های بروز سردرد می توان به گرفتگی گردن ، کمر درد ، خیره شدن طولانی به یک نقطه و موارد دیگر اشاره کرد .ماساژ دادن باعث می شود که گردش خون سریع شود و عضلات گرفته شده رها شوند و در نهایت سر درد و خستگی کاهش پیدا کند ؛همه این عوامل باعث بهبود سردرد و منشا های آن میشود. طبق تحقیقات صورت گرفته افرادی که به صورت منظم و پیوسته ماساژ می گیرند معمولا کمتر دچار سردر می شوند.در مجله جهان عصب شناسی گفته شده که ماساژ و مزایای استفاده ازآن، سردردهای ناشی از بی خوابی را به طور چشمگیری کاهش می دهد.
افزایش خلاقیت 
از مهم ترین عوامل بروز خلاقیت آرامش خاطر و نداشتن استرس و اضطراب است ؛ماساژ باعث می شود تا فرد یک توقف لذت بخش را دربین کارها و دغدغه های خود تجربه کند در نتیجه باعث می شود تا ذهن باز شود وفرد ایده های خلاقانه ای را اجرا کند .
در بزرگترین شرکت های آی تی در دنیا از صندلی های ماساژور برای کارمندان استفاده می کنند تا بتوانند با آرامش روان کامل بهترین ایده هارا اجرایی کنند.
 تحرک و انعطاف پذیری بیشتر بدن 
از فواید مهم ماساژ دادن افزایش گردش خون در تمام نقاط بدن است ،همچنین ماساژ میتواند کمک بسیاری به فعال کردن ماهیچه ها، مفاصل و تاندون ها کرده و سبب انعطاف پذیری و تحرک در بدن شود. با توجه به زندگی های امروزه و کم تحرکی و آپارتمان نشینی بسیاری از ما تقریبا برنامه ورزشی منظمی نداریم و تحرک عضله هایمان محدود است پس بهترین گزینه استفاده از صندلی های ماساژور است که سبب افزایش تحرک در ماهیچه ها و انعطاف پذیری آن ها می شود.
تقویت سیستم ایمنی 
تحقیقات به دست آمده نشان می دند که استفاده از صندلی ماساژور برای سلامتی به خصوص در فصل زمستان بسیار مفید و موثر است.تحرکی که ناشی از استفاده از صندلی ماساژوراست سبب تحریک سیستم لنفاوی و افزایش گلبول های سفید و همچنین حذف سموم از بدن میشود و همین امر باعث شده تا سیستم ایمنی بدن در مقابل ویروس ها تقویت شود و عملکرد بهتری داشته باشد .ضمنا هورمون کورتیزول باعث از بین رفتن گلبول های سفید می شود که با استفاده از صندلی ماساژور و ایجاد تحرک ،ترشح هورمون های کورتیزول کاهش یافته و گلبول های سفید افزایش می یابند.
افزایش گردش خون 
از مهم ترین مزیت های صندلی ماساژ بهبود عملکرد دستگاه گردش خون است .
افزایش گردش خون دارای نتایج بسیارمفیدی برای افرادی است که به دنبال روشی برای شل کردن عضلات منقبض خود هستند.همچنین افزایش گردش خون سبب می شود تا خون غنی از مواد مغذی و اکسیژن به همه اندام های بدن برسد .شل شدن عضلات بدن ، رهایی از دردهای مزمن و احساس آرامش بیش تر از مزیت های افزایش گردش خون در بدن می باشد.
همچنین هرچه گردش خون در بدن بیشتر باشد پوست بدن در طول عمر سالم تر باقی خواهد ماند.
کاهش درد جسمی بدن
بیشتر دردهای مزمن و گاه و بیگاه ناشی از گردش خون کم در بدن و نیز سفت شدن عضلات است .استفاده از صندلی ماساژور سبب اافزایش گردش خون و شل شدن عضلات بدن می شود.
بهبود کیفیت خواب 
ماساژ باعث کاهش تنش و اضطراب و افزایش سطح هورمون سرتونین میشود که همین سبب آرامش فرد می شود . هرچه سطح آرامش فکری و روانی بیشتر باشد فرد خوابی عمیق تر را تجربه می کند به همین سبب ماساژ دادن باعث بهبود کیفیت خواب می ش؛پس اگر خواب آرامی ندارید ماساژ یک گزینه عالی و کاربردی است.
بهبود سلامت قلب و عروق
ماساژ دادن منظم سبب کاهش فشار خون دیاستولیک و سیستولیک می شود؛همچنین استفاده از صندلی ماساژورباعث تنظیم فشار قلب شده که درنتیجه سبب حفظ فشار خون سالم می گردد. عضلات قلب در هنگام ماساژ دادن آزاد می شوند و خون وریدی به سمت قلب حرکت می کند به همین علت است که ماساژ دادن میتواند از بسیاری از بیماری ها و حملات قلبی جلوگیری کند.
افزایش سلامت بدن 
نمونه های دردناكی از مسائل بهداشتی مانند سردرد، فیبرومیالژیا و استئوآرتریت، با ماساژ منظم و دوره ای کاهش پیدا میکنند.همچنین تحقیقات نشان داده اند که ماساژدادن می تواند به اثرات زوال عقل، بهبود تعادل در افراد مسن تر و کاهش تهوع ناشی از شیمی درمانی  کمک کند.

ویدیو معرفی صندلی ماساژور مدل RT-6810S

ویدیو معرفی صندلی ماساژور مدل A70

خرید صندلی و مبل ماساژور

امکان خرید صندلی ماساژور به صورت نقد و اقساط فراهم می باشد. در صورت تمایل به خرید اقساطی صندلی ماساژور کلیک کنید .

لیست قیمت صندلی ماساژور

قیمت ها بر اساس تومان می باشد
ارسال سریع
ارسال سریع
تا 72 ساعت
تضمین اصالت کالا 
تضمین اصالت کالا
کالای اصل و معتبر
ضمانت بازگشت 
سفارش آسان
خرید آنلاین و حضوری
گارانتی معتبر 
گارانتی معتبر
گارانتی اصل و معتبر
خدمات پس از فروش 
خدمات پس از فروش
پاسخگویی 24 ساعته
تماس با طاها لند
تهران ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، خیابان گلها ، توحید 5 ، پلاک 32 ، مجتمع طاها
logo-samandehi
فروشگاه تجهیزات ورزشی طاها لند

ما ( گروه بازرگانی ورزشی طاها - شرکت و بازرگانی مدیران صنعت طاها ) با فعالیتی چندین ساله در صنعت ورزش، پس از واردات و پخش تجهیزات ورزشی خانگی (تردمیل و دوچرخه ) ، با توجه به نیاز روز افزون ورزشکاران و جامعه ورزش به لوازم بدنسازی با کیفیت باشگاهی، اقدام به واردات کلیه محصولات هوازی و بدنسازی کردیم و  نماینده انحصاری برندهای معتبر mbh و PowerMax و Seg هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه بازرگانی ورزشی طاها می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح