چت در واتساپ

5 کاری که نباید موقع تمرین انجام دهید

شاید دنبال راهی برای گذراندن وقت بین فواصل استراحت تمرینات باشید. نگاه کردن به کفش خود خیلی بهتر از این است که در شبکه های اجتماعی وقت خود را در این مدت بگذرانید. ما در اینجا 5 کاری که نباید موقع تمرین انجام دهید را آورده ایم .
در حالی که می توانید در شبکه های اجتماعی جستجو کنید ، نوشیدن آب میوه بین ست ها ایده خیلی بهتری است. اینها تنها چند اشتباهی است که می خواهید در طول تمرین از آنها جلوگیری کنید. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید کدام عادت های رایج ممکن است باعث کند شدن پیشرفت شما در باشگاه شود.

1- چک کردن شبکه های اجتماعی

چک کردن شبکه های اجتماعی موقع انجام تمرینات ورزشی میتواند مخرب باشد .
اگرچه به نظر می رسد فواصل استراحت شما بین ست ها زمان کافی برای چک کردن شبکه های اجتماعی باشد ، این اشتباه می تواند استراحت 30 یا 45 ثانیه ای را به 3 دقیقه تبدیل کند ، در نتیجه ضربان قلب شما پایین می آید .
ویتنی می گوید: “با گذشت زمان ، این کار می تواند بر روی سطح تناسب اندام و ظرفیت کار شما و  تعداد کالری سوزانده شده در طی یک جلسه تأثیر منفی بگذارد یا هدف های شما را تحت تأثیر قرار دهد”
اگر متوجه شدید که نمی توانید در برابر نوتیفیکیشن موبایل خود مقاومت کنید ، ویتنی این نکته را میگوید : “بشما میتوانید یک زمان مشخص مثلا به طول 45 دقیقه یک بار برای چک کردن شبکه های اجتماعی خود در نظر بگیرید. ”

2- نوشیدن یک نوشیدنی پر کالری

نوشیدن یک نوشیدنی پر کالری هنگام تمرین با ضرر هایی همراه است.
همراه داشتن نوشیدنی در تمرین ، به خودی خود ایده بدی نیست ، به خصوص اگر قبل از جلسه تمرین وقت غذا خوردن ندارید. در واقع ، یک نوشیذنی ممکن است همان چیزی باشد که شما برای تقویت قند خون و دادن انرژی اضافی به بدن نیاز دارید.
ویتنی می گوید ، اما نوع نوشیدنی شما می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. مخلوطی را که دارای کربوهیدرات و پروتئین باشد ، به جای چربی هایی مانند روغن نارگیل ، کره مغز ، آووکادو یا چربی و روغن هیدروژنه در اولویت قرار دهید.
ویتنی می گوید: “در حالی که چربی ها قسمت مهمی از رژیم شما هستند ، اما مصرف آنها در حین تمرین باعث کند شدن هضم و ایجاد ناراحتی در هنگام ورزش می شود.” از طرف دیگر ، کربوهیدرات ها انرژی سریعی را که برای تأمین انرژی در ورزش لازم دارید به شما ارائه می دهند. »

3- انجام دادن حرکات کششی در تایم استراحت

انجام دادن حرکات کششی ایستا هنگام تایم استراحت تمرینات ، مخرب است.
حرکات کششی در فواصل استراحت روش خوبی برای گرم نگه داشتن بدن و حرکت در طول تمرین است. و در حالی که هم به حرکات کششی ایستا و هم به کشش پویا نیاز دارید ، ولی باید دقت شود که کدام کشش برای چه زمانی مناسب تر است.
ویتنی می گوید ، کشش ایستا بهترین حالت برای خنک سازی بعد از تمرین است. بر اساس یک مطالعه آوریل 2013 که در Journal of Strength and Conditioning Research منتشر شده است ، کشش های ایستا  قبل از تمرین می تواند عملکرد شما را خنثی کند. محققان پس از کشش ایستایی ورزشکاران قبل از وزنه برداری ، متوجه شدند که این امر بر روی توان تولیدی آنها تأثیر منفی می گذارد.
به همین ترتیب ، در طول تمرین نیز تا میتوانید از کشش های ایستا جلوگیری کنید. ویتنی می گوید ، اگر می خواهید بدن در فواصل استراحت خنک نشود. حرکت لانج جانبی بسیار مناسب این کار است.
نحوه انحام حرکت لانج

4- فشرده کردن تمرینات

ما همیشه نمی توانیم ساعت ها و ساعت ها را به تمرینات خود اختصاص دهیم ، اما این بدان معنا نیست که شما می توانید یک جلسه یک ساعته را در مدت زمان 20 دقیقه انجام دهید. این کار باعث آسیب دیدگی می شود.
ویتنی می گوید ، اگر کمبود وقت دارید ،کمتر ورزش کردن با فرم مناسب ، به جای عجله در یک تمرین کامل ، عاقلانه تر است.
او می گوید: “عجله می تواند منجر به آسیب دیدگی قابل پیشگیری شود ، به دلیل فرم نامناسب ، گرم نشدن یا سیستم عصبی شما وقت کافی برای بهبودی بین ست ها را ندارد.” “در عوض ، بهتر است با شکل بهتر و ارتباط ذهن و عضله کمتر ورزش کنید .”

5- رها کردن وسایل در وسط سالن

اگرچه ممکن است سالن بدنسازی شما مانند خانه باشد ، اما با آن طوری رفتار نکنید که انگار اتاق خواب شماست (حتی اگر در اتاق خواب خود مشغول تمرین هستید). برای امنیت خود – و به طور بالقوه سایر ورزشکاران – در حین تمرین آداب تمرین را رعایت کنید.
مهم تر از همه این است که بعد از پایان کار با وزنه ها ، آنها را دوباره جمع کنید. ویتنی می گوید ، کنار گذاشتن وزنه ها نه تنها فضا را مرتب نگه می دارد بلکه به شما کمک می کند تا دیگران به خود آسیب نرسانند.
همچنین ، تمام تلاش خود را بکنید تا وزنه ها را در فضای تعیین شده خود قرار دهید – یک وزنه 30 کیلویی را در جای 10 کیلویی قرار ندهید.

ارسال نظر / پرسش در مورد 5 کاری که نباید موقع تمرین انجام دهید
CAPTCHA
تماس با طاها لند
تهران ، شهرک غرب ، بلوار دریا ، خیابان گلها ، توحید 5 ، پلاک 32 ، مجتمع طاها
logo-samandehi
فروشگاه تجهیزات ورزشی طاها لند

ما ( گروه بازرگانی ورزشی طاها ) با فعالیتی 16 ساله در صنعت ورزش، پس از واردات و پخش تجهیزات ورزشی خانگی (تردمیل و دوچرخه ) ، با توجه به نیاز روز افزون ورزشکاران و جامعه ورزش به لوازم بدنسازی با کیفیت باشگاهی، اقدام به واردات کلیه محصولات هوازی و بدنسازی کردیم و  نماینده انحصاری برندهای معتبر mbh و PowerMax و Seg هستیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه بازرگانی ورزشی طاها می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح